Tüm dünyada gıdaların üretilmesi kadar artık depolanması ve saklanması da ayrıca önem kazanmış durumda.


Hızlı tüketim, nüfus artışı ve tahmini mümkün olmayan etkenler, depolama ve stoklama gibi konuları da beraberinde getirmekte.


Bu konuda üreticilerinde, bozulabilir olan tüm ürünleri sağlıklı koşullarda saklayabilmesi için en iyi depolama şartlarına sahip olması gerekmekte.


Tamda bu noktada soğuk hava deposu üretimine ve projelendirmesine başladık.


Büyük emeklerle hazırlanan birçok bozulabilir gıda ve gıda dışı ürünlerin depolanması konusunda, nasıl en kullanışlı projeyi sunabiliriz, nasıl uzun ömürlü cihazlar tasarlayabiliriz, nasıl en doğru soğuk hava depoları yapabiliriz diyerek başladı serüvenimiz.


Tam 16 yıldır bu istekle, bu arzuyla çalışıyoruz.


Anahtar teslim soğuk hava depoları, yaş sebze meyve, su ürünleri, unlu mamuller, dondurma, şoklama, gıda üretim alanları, dondurulmuş gıda muhafaza, medikal, otel, restaurantlar gibi birçok sektöre gerek ürün bazlı gerekse anahtar teslim olarak soğuk hava depoları üretiyoruz.


Konusunda markalaşmış ekipmanların bir araya gelmesiyle üretilen ürünlerimizle, 7 gün 24 saat kesintisiz teknik servis hizmetlerimizle, güvenini arkamızda hissettiğimiz birçok referansımızla buradayız.